Asi Bábika Sabrina 40cm, v bielych šatách s ružovou taškou 0515490-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Asi Bábika Sabrina 40cm, v bielych šatách s ružovou taškou

  • výška bábiky 40cm
  • má vinylovú hlavu a telo, implantované vlasy
  • modré oči
  • vyrobena v Španielsku s najvyššou kvalitou výroby
  • neobsahuje ftaláty a je v súlade s európskym štandardom
  • nevhodné pre deti do 3 rokov

Sabrina je neuveriteľná kráska, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad!

Bábika je krásny a nezabudnuteľný darček na akýkoľvek sviatok pre dievčatá všetkých vekových kategórií. Bábika je vysoká 40 cm a je vyrobená z kvalitného prémiového vinylu s mäkkým povrchom.

Husté vlasy sú blízke prírodným, husto prešité po celej hlave. Dá sa umývať šampónom, česať a robiť rôzne účesy. Bábika má veľmi peknú výraznú tvár, veľké modré oči oči, nadýchané riasy, našpúlené pery a úhľadný nos.

Sabrina je oblečená v štýlovej súprave: Biele šaty, štucne, látkové čižmy na nohách, a má ružovú kabelku.

Balenie: značková darčeková krabička ASI.
56,63 € (s DPH) 56,63 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Asi je slávna španielska značka bábik, ktorá bola založená v roku 1942.

Bábiky Asi sa vyrábajú v meste Onil v provincii Alicante. Pri výrobe bábik sa osobitná pozornosť venuje kvalite použitých materiálov. V tejto veci sa vedenie spoločnosti drží tradičného prístupu a používa iba časovo testované, ekologické a vysoko kvalitné materiály bez pridania arómy. Preto kvalita bábik ASI spĺňa vysoké, európske štandardy a je potvrdená európskymi certifikátmi. Bábiky vyrobeny z vinylu. Niektoré z nich majú látkové telo pre ešte väčšiu mobilitu. Ak ide o bábiku s vlasmi sú všívané po celej hlave a dajú sa česať a vyzerajú veľmi prirodzene. Bábkoví majstri ASI sa snažia vytvárať krásne a zároveň neskutočne realistické bábiky ako živé. A v širokej ponuke je aj bábika chlapček, a bábika bábätko či babika s prislusenstvom. Takisto si môžete dokúpiť rôzne oblečenie pre bábiky a doplnky. Bábiky ASI je najlepší darček pre dievčatá.

0515490
1 ks.

chat Komentáre (0)