Djeco Ateliér Romantické kvety DJ08601-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Ateliér Romantické kvety

So sadou Romantické kvety si vyskúšaš vyfarbovanie akvarelovými farbami za použitia maskovacej tekutiny. Maskovacia tekutina v perovom aplikátore je určená na vyznačenie kontúr, ktoré po odstránení zaschnutej tekutiny gumou na gumovanie zostanú biele.

Takýmto spôsobom sa ti podarí vyfarbiť akvarelovými farbami aj malé plochy a detaily, pričom jednotlivé farby zostanú od seba čisto oddelené. Sada obsahuje 4 obrázky žienok v širokých, bohato vzorovaných sukniach. Dominantným vzorom sú kvety. Farby sú profesionálne, kvalitné, s vysokou pigmentáciou, ktorá zaručí výraznú, živú farebnosť. Procesom tvorby ťa prevedie obrázkový návod.

  • Workshop zostavila Aurélia Fronty.
  • Obsah: 4 obrázky (150 x 210 mm) na vyfarbenie, 4 profesionálne akvarelové farby, štetec, špongia, perový aplikátor s maskovacou tekutinou, guma na gumovanie, obrázkový návod
  • Odporúčaný vek: 8 - 14 rokov
  • Rozmery balenia: 23,5 x 23 x 4 cm
24,95 € (s DPH) 20,79 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ08601
0.63 kg
2 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (47)