Djeco Domino Farma DJ08158-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Domino Farma

Djeco Domino Farma je farebná verzia obľúbenej hry domino. Dieťa sa môže hrať s kartami a hľadať obrázky rovnakých zvierat. Na zadnej strane majú kocky domina klasický tvar bodky. Hra je zabalená v pevnej, praktickej škatuli s držadlom.

Domino Farma od francúzskeho výrobcu hračiek Djeco je zábavná hra s pestrofarebnými kartami na dômyselnú a šikovnú hru. Vaše dieťa v sade nájde 28 pestrofarebných kariet. Hra začína so 6 kartami na hráča. Hráči potom musia postupne vyložiť karty s rovnakými dotýkajúcimi sa obrázkami. Zábavné obrázky hospodárskych zvierat (krava, prasa, zajac, kohút) potešia vaše dieťa a urobia hru zaujímavejšou. Hra výborne rozvíja detský dôvtip, pozornosť a motoriku. Hra sa predáva v krásnej krabici a je ideálna ako darček. Všetky kusy sú vyrobené z kvalitných materiálov.

  • Pre deti od 3 rokov
  • Rozmer balenia: 12 x 12 x 12 cm
8,95 € (s DPH) 7,46 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ08158
1 ks.

chat Komentáre (0)