Djeco Drevené Domino Zvieratká DJ01641-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Drevené Domino Zvieratká

Zabaviť svoje dieťa môže byť ťažké. S farebným domínom Djeco môžete tráviť spoločný čas zábavným a vzdelávacím spôsobom. Drevené figúrky sú vyfarbené niekoľkými farbami, ktoré vám napovedajú, ako ich umiestniť jednu po druhej. Súprava obsahuje 28 dielikov s rozmermi 8,5 x 4,5 cm.

Táto hra pomáha rozvíjať logické zručnosti a jemnú motoriku dieťaťa. Môžu ju hrať sami aj s priateľmi. Hra bude zábavná a zaujímavá vďaka šikovnosti a dôvtipu. Vďaka vysokej kvalite dielov bude súprava vaše dieťa tešiť veľmi dlho.

  • Odporúčaný vek: 2+
  • Obsah: 28 dielikov
  • Rozmery dielika: 4,7 x 5,8 x 1 cm
  • Rozmery balenia: 22,6 x 22,6 x 3 cm
22,95 € (s DPH) 19,13 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ01641
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (35)