Djeco Drevený hlavolam Woodix DJ08464-2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Drevený hlavolam Woodix

Drevený hlavolam Woodix od francúzskej spoločnosti Djeco je skvelým spôsobom, ako rozvíjať duševnú činnosť dieťaťa. Hádanky budú výzvou nielen pre deti, ale aj pre ich rodičov, aby sa zamysleli nad ich riešením. Sada obsahuje šesť drevených dielikov (spolu 45 stavebných blokov).

Všetky prvky sú vyrobené z nelakovaného prírodného dreva, veľmi príjemného na dotyk. Hra je zameraná na rozvoj pozornosti, vytrvalosti, stimuluje logické a abstraktné myslenie, učí deti analyzovať, nachádzať netradičné riešenia problémov. Vyriešenie akejkoľvek hádanky je víťazstvom nad sebou samým a okolnosťami. Byť víťazom je vždy príjemné. V súprave nájdete aj podrobný ilustrovaný návod, v ktorom si môžete vyhľadať aj riešenie hádanky.

  • Odporúčaný vek: 7+
  • Rozmery balenia: 21,5x 21,5 x 5 cm
15,79 € (s DPH) 15,79 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ08464
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (1)