Djeco Drevený skladací hojdacie Zajačik Cascarott DJ06414-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Drevený skladací hojdacie Zajačik Cascarott

Zajačikova pyramída od francúzskej spoločnosti Djeco môže byť prvým intelektuálnym hlavolamom vášho dieťaťa. Nechajte svoje dieťa zostaviť konštrukciu v tvare hračky - roztomilého zajačika z krúžkov rôznych priemerov, základne a hlavy s ušami a roztomilou tváričkou.

Pyramída sa skladá z drevenej podstavy s kolíkom, krúžkov rôznych veľkostí, vrcholu v podobe tváre zajačika a ďalšieho prvku - zajačej mrkvy. Najmenší, horný krúžok je hrkálka. Je vyrobená z priehľadného plastu, takže pre dieťa bude zaujímavé sledovať farebné guličky, ktoré sa v nej kotúľajú a odrážajú, pričom vydávajú hrkotavý zvuk. Počas hry sa dieťa naučí porovnávať krúžky podľa farby a veľkosti (väčší - menší), získa predstavu o polohe predmetu v priestore nad - pod.

Skladaním pyramídy si dieťa trénuje koordináciu pohybov, jemnú motoriku, logické a priestorové myslenie, vnímanie farieb a predstavivosť. Hračka je vyrobená zo starostlivo obrúseného dreva s prírodnou štruktúrou a natretá bezpečnými farbami na vodnej báze a netoxickým kvalitným plastom. Dodáva sa vo farebnej darčekovej škatuľke.

  • Odporúčaný vek: 18m+
  • Rozmery hračky: 12 x 12 x 21,5 cm
  • Rozmery balenia: 12,5 x 12,5 x 22 cm
19,95 € (s DPH) 16,63 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ06414
0.62 kg
1 ks.

chat Komentáre (0)