Djeco Farby na tvár Pirát DJ09201-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Farby na tvár Pirát

Snom každého chlapca je stať sa skutočným pirátom. Farby na tvár Pirát vám pomôže splniť váš sen. Ide o originálny nápad, ktorý si môžete urobiť sami doma. Na vytvorenie obrazu piráta sa používajú 3 plechovky s farbou na telo, farebné nálepky, vytváranie štýlových akcentov a štetec ako pracovný nástroj. Súčasťou materiálu je návod a 6 farebných obrázkov pirátov.

Zostáva už len naučiť sa niekoľko ikonických fráz z kreslených filmov a kníh o morských lúpežníkoch a ísť na karneval alebo detskú párty. Djeco vytvára sady s kvalitnými farbami, ktoré sú určené na prácu s kožou. Materiál je zdravotne nezávadný a nespôsobuje alergické reakcie.

  • Obsah balenia: 3 farby, 2 špongie, nálepky, šablóny, štetec, brožúrka s návodom
  • Odporúčaný vek: od 3 rokov
  • Rozmer balenia: 21 x 15 x 2,5 cm
8,95 € (s DPH) 7,46 € (bez DPH)
s DPH
block Momentálne nedostupné

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ09201

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (57)