Djeco Farby na tvár Tiger DJ09203-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Farby na tvár Tiger

Aké jednoduché a ľahké je vytvoriť novú náladu a obraz a pomôcť deťom a dospelým stať sa rozprávkovými postavami? Stačí len trochu mejkapu na tvár! Maľovanie na tvár vytvorí zábavnú atmosféru na každej udalosti.Farby na líčenie pomôžu doplniť slávnostný kostým, ukázať charakter.Farby na líčenie sa ľahko nanáša a rovnako ľahko sa zmýva vodou a mydlom, dermatologicky testované, absolútne bezpečné pre detskú pokožku. Djeco vytvára sady s kvalitnými farbami, ktoré sú určené na prácu s kožou. Materiál je zdravotne nezávadný a nespôsobuje alergické reakcie.

  • Obsah balenia: 3 farby, 2 špongie, nálepky, štetec, brožúrka s návodom
  • Odporúčaný vek: od 3 rokov
  • Rozmer balenia: 21 x 15 x 2,5 cm
8,95 € (s DPH) 7,46 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ09203
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (61)