Djeco Kartová hra TrioMonsters DJ05187-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Kartová hra TrioMonsters

Zábavná hra od francúzskej značky Djeco, Monsters Trio, pre milovníkov príšeriek a malých stratégov. Cieľom je spojiť 4 karty dokopy kombináciou správnych farieb. Víťazom sa stane hráč, ktorý nazbiera najviac príšeriek. Ak hráč položí príšeru rovnakej farby ako inú príšeru, ktorá už je na stole, musí svoju príšeru umiestniť vedľa nej. Ak táto farba ešte nie je na karte, príšeru môžete umiestniť vedľa ľubovoľnej karty.

Ak chcete získať farebné karty, musíte spolu nazbierať 4 karty rovnakej farby. Ak chcete získať čierne príšery, musíte ich obklopiť tromi kartami rôznych farieb. Farebné balenie obsahuje 55 hracích kariet a návod krok za krokom. Rozvíja logické myslenie, predstavivosť, vytrvalosť a manuálnu zručnosť.

Návod si stiahnete tu: Pravidla hry TrioMonsters

  • Strategická hra pre 2-5 hráčov od 6 rokov.
  • Obsahuje 60 hracích kariet.
  • Trvanie hry: 15 min.
12,45 € (s DPH) 10,38 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ05187
1 ks.

chat Komentáre (0)