Djeco Kastanety DJ06007-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Kastanety

Táto žiarivá a veľmi pekná kastaneta v tvare smiešnej rybky je súčasťou novej kolekcie hudobných nástrojov Djeco z Francúzska. Je to ideálny doplnok k súprave hudobných nástrojov, ktoré vaše dieťa už vlastní, alebo ako východiskový bod pre vytvorenie súpravy. Takýto darček nepochybne poteší všetkých mladých milovníkov hudby.

Pestrofarebná drevená rybka sa ľahko drží v malých ručičkách a pri každom stlačení vydáva krásny zvuk. Kastanet je vyrobený z moderného a ekologického materiálu, dreva v žiarivo červenej farbe - vysokokvalitného materiálu, ktorý neobsahuje žiadne škodlivé alebo nebezpečné látky či prímesi. Hrany nástroja sú dokonale zabrúsené a zaoblené, takže je pre deti úplne bezpečný.

  • Rozmer: 7 x 3,2 cm
  • Pre deti od 3 rokov
3,95 € (s DPH) 3,29 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ06007
0.05 kg
1 ks.

chat Komentáre (0)