Djeco Motorický labyrint s hrkálkou BabyActivity DJ06112-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Motorický labyrint s hrkálkou BabyActivity

Motorický labyrint s hrkálkou BabyActivity od francúzskeho výrobcu detského tovaru Djeco je vzdelávacia hra pre najmenších. Roztomilá ovečka drží kovovú obruč s oblúkmi, na ktorú sa dajú navinúť drevené figúrky rôznych farieb a veľkostí. V strede bruška jahniatka sa krúti priehľadná hrkajúca gulička s rôznofarebnými guľôčkami, ktoré sa prevracajú a vydávajú príjemný šuštiaci zvuk pripomínajúci zvuk dažďa.

Hračka je vyrobená v pastelových farbách, vďaka čomu je pre deti veľmi roztomilá a príťažlivá. Hra rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť, logické myslenie, zručnosť a pozornosť.

  • Odporúčaný vek: 12m+
  • Rozmery hračky: 16,5 x 24 x 8,7 cm
  • Rozmery balenia: 17,3 x 24,5 x 10 cm
24,45 € (s DPH) 20,38 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ06112
0.53 kg
1 ks.

chat Komentáre (0)