Djeco Nálepky na tvár Rytier DJ09216-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Nálepky na tvár Rytier

Zdobenie tváre rôznymi nálepkami, korálkami a kamienkami je dnes nielen zábavné, ale aj veľmi módne. Tento trend sa stal pomerne populárnym a žiadaným druhom kreativity nielen medzi fanúšikmi priťahovania pozornosti, ale aj medzi mnohými známymi vizážistami. Nálepky na tvár Rytier Djeco budú nepostrádateľným doplnkom pri príprave tematickej párty, detskej oslavy alebo doplnia detský scénický obraz, ktorý bude vďaka žiarivým prvkom nálepiek atraktívny a jedinečný.

  • Odporúčaný vek: 3+
  • Obsah balenia: 1 hárok s nálepkami
  • Rozmery balenia: 18,5 x 20,5 cm
6,95 € (s DPH) 5,79 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ09216
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (52)