Djeco Pexeso animo puzzle DJ08126-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Pexeso animo puzzle

Hra Pexeso animo puzzle od francúzskeho výrobcu Djeco je skvelá spoločenská hra na rozvoj pamäti, pozornosti a rýchlej reakcie. Sada obsahuje 30 kariet 5*5 cm so zábavnými polovičkami zvieratiek, ktoré musia deti v hre poskladať.

Pravidlá sú jednoduché: všetky karty sa zamiešajú a otočia hore nohami, potom prvý hráč otočí dve z nich, ak sa mu podarí spojiť telo a hlavu jedného zvieraťa, hráč si karty vezme, ak nie, karty zostanú na stole. Víťazom sa stáva ten, kto nazbieral najviac zvierat.

Vďaka hre Pexeso animo puzzle vaše dieťa spozná a zapamätá si rôzne zvieratká a po skončení hry si bude môcť vysnívať vlastnú postavičku. Hra podporuje rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, pamäti a vytrvalosti a rozširuje slovnú zásobu.

  • Obsah: 30 dielikov
  • Odporúčaný vek: 3+
  • Rozmery dielikov: 5 x 5 cm
  • Rozmery balenia: 12 x 12 x 12 cm
8,45 € (s DPH) 7,04 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ08126
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (43)