Djeco Puzzle Duo Skrývačka, 24 dielikov DJ08156-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Puzzle Duo Skrývačka, 24 dielikov

Djeco Puzzle Duo Skrývačka je sada 12 párov farebných puzzle s veselými postavičkami zvierat a hmyzu a krajinou, v ktorej sa skrývajú. Pestré farebné obrázky umožnia nielen skladať puzzle, ale aj vymýšľať rôzne fascinujúce príbehy zo života zvierat a hmyzu.

Dvojice zodpovedajúcich obrázkov sú spojené skladačkou, ktorá dokonale rozvíja jemnú motoriku dieťaťa. Skvelé na prvé zoznámenie sa s puzzle, pretože sú vyrobené z pevného kartónu.

  • Odporúčaný vek: od 2 rokov
  • Rozmer balenia: 18 x 12 x 6 cm
8,95 € (s DPH) 7,46 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ08156
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (40)