Djeco Šablóny na kreslenie Dopravné prostriedky DJ08819-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Šablóny na kreslenie Dopravné prostriedky

Sada Šablóny na kreslenie Dopravné prostriedky francúzskeho výrobcu Djeco pozostáva z piatich šablón zobrazujúcich rôzne dopravné prostriedky - helikoptér, bager, lietadlo, loď a pretekárske auto. Deti môžu tvary obkresliť ceruzkou alebo fixkou a vyfarbiť ich podľa vlastnej fantázie. Výsledný obrázok môžete zavesiť do rámu, na chladničku alebo ozdobiť ním zošit.

  • Obsah: 5 šablón
  • Odporúčaný vek: 4 – 8 rokov
  • Rozmery šablón: 20 x 20 cm
  • Rozmery balenia: 22 x 23 cm
6,95 € (s DPH) 5,79 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ08819
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (71)