Djeco Spoločenská hra Rallye DJ08461-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Spoločenská hra Rallye

Rýchla vzdelávacia hra od spoločnosti Djeco.

Hravou formou riešite jednoduché aritmetické úlohy a dokonca vysvetľujete aritmetický postup. Spoločenské hry vždy fascinovali deti aj dospelých. Útulné stretnutie a nekonečná zábava pri hraní jednoducho poskytujú nezabudnuteľné potešenie znova a znova.

Hranie hier však nie je len o zábave. Najmä pre deti majú spoločenské hry dôležitý a pozitívny vedľajší účinok, pretože sa hravou formou učia nepredstaviteľným sociálnym zručnostiam.

Od jednoduchej komunikácie a tréningu vnímania až po podporu logického myslenia a zapamätanie si numerických zručností. Vďaka zábavným, rôznorodým témam a farebným obrázkom zaručuje spoločnosť Djeco jedinečný zážitok z hry. Či už je to špeciálne pre deti alebo pre celú rodinu - Djeco má naozaj niečo pre každého. Ak chcete vyhrať rallye a nazbierať správny počet kilometrov, musíte mať v rukáve niekoľko trikov a vybrať si šikovné trasy.

Sčítaním čísel na oboch kockách získate počet kilometrov, ktoré môžete prejsť. Čísla na kartách znamenajú počet kilometrov. Hráč, ktorý hodil kockou, teraz zo svojich kariet vytvorí výpočet, ktorý udáva výsledok hodu kockou. Skvelá hra, ktorá je zábavná a má pozitívny vedľajší účinok.

Poznámka: Staršie deti môžu používať všetky štyri typy aritmetiky: Sčítanie, odčítanie, násobenie a delenie.

  • Čas hrania: približne 15 minút
  • Veľkosť: 21,5 x 21,5 x 3 cm
  • Vek: od 6 rokov
  • Počet hráčov: 2 - 5
15,95 € (s DPH) 13,29 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

DJ08461
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (46)