Goki Maňuška Veverička, Zajac, Ježko 24cm 50961-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Goki Maňuška Veverička, Zajac, Ježko 24cm

  • Výrobok je vyrobený z kvalitného mäkkého materiálu
  • Cena je za 1 kus
  • Rozmery: 24 cm
  • Vek: od 3 rokov
  • Vyberte si z 3 priateľských lesných zvierat
9,95 € (s DPH) 8,29 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

Goki Roztomilé maňušky na ruky s módnym vzorom lesných zvieratiek môžu byť plyšovou hračkou, hračkou pred spaním alebo úvodom do divadelnej hry. Ručné bábky sú dobrým nápadom pre všetkých fanúšikov predstavení a hrania rolí. S ich pomocou môžete rozvíjať kreativitu a predstavivosť svojho dieťaťa a vytvárať nové príbehy o obľúbených postavičkách. Bábky sú vyrobené s dôrazom na detail. Po vložení ruky dovnútra môžete dva prsty vložiť do labiek a tretí do hlavy zvieraťa.To umožní bábike pohybovať hlavou a labkami.

Vyberte si z 3 priateľských lesných zvierat: veverička s typickým dlhým a huňatým chvostom , zajac s dlhými ušami a malým huňatým chvostom, ježko so srsťou imitujúcou bodliny po celom tele okrem bruška a papuľky, presne ako skutočný ježko. Skvelá zábava zaručená.

Spoločnosť GOKI je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe.
Hlavným cieľom spoločnosti GOKI je, aby hračky boli zábavné a prebúdzali kreativitu.

V našom sortimente ponúkame širokú škálu hračiek GOKI. Od drevených puzzle, guľôčkových dráh a drevených hier až po drevené figúrky s rôznymi motívmi, ako sú farmy, rytieri alebo piráti. Kliknite na náš veľký výber drevených hračiek GOKI pre malé aj veľké deti.
50961
6 ks.

chat Komentáre (0)