Le Toy Van Sophie's House H104-2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Le Toy Van Sophie's House

Nádherný a jemný domček je vkusne zariadený. Ružový svetlejší odtieň a biele maľované okenice so srdiečkami dodávajú domčeku mimoriadny pocit ľahkosti, nadšenia a radosti. Jediný domček, ktorého vchodové dvere majú veľkú vyrezávanú striešku. Domček má 3 poschodia. Okná, okenice a dvere domčeka sa dajú ľubovoľne otvárať a zatvárať a strešný prístrešok sa dá zdvihnúť, čím vznikne tretie poschodie. Strešné panely sú plne odnímateľné.

Dvere domu sa zatvárajú pomocou magnetov a nemôžu sa samovoľne otvoriť. Zadná stena je prázdna, bočné panely tiež s oknami na prvom a druhom poschodí. Vnútro domu je zariadené ako skutočný domáci interiér: krásne a odlišné tapety na prvom a druhom poschodí, podlaha je vo farbe prírodného dreva, na stenách sú predmety domáceho interiéru, nábytok a náradie. Z prízemia vedie drevené schodisko na prvé poschodie. Domček sa rýchlo a jednoducho zostavuje, nevyžaduje žiadne špeciálne náradie.

Dvere sú dodatočne upevnené v spodnej a hornej časti domčeka pomocou upínacích skrutiek, pretože rozmery domčeka sú pomerne veľké. Domček pre bábiky možno čistiť mäkkou, vlhkou handričkou. Domček pre bábiky Sophie je vyrobený z prírodných materiálov a natretý špeciálnymi farbami, ktoré sú bezpečné pre deti. Balené v darčekovej krabici s prenosnou plastovou rukoväťou.

Bábiky a nábytok LE TOY VAN sa predávajú samostatne.

  • Odporúčaný vek: 3 roky +
  • Veľkosť balenia: 70 x 16,5 x 51,8 cm
  • Veľkosť hračky: 35 x 67 x 61 cm
  • Materiál: 25% drevo, 70% MDF, 5% oceľ
149,95 € (s DPH) 124,96 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

H104
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (42)