Little Dutch Detský drevený Kávovar 7081LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
novinka

Little Dutch Detský drevený Kávovar

Detský kávovar na kapsule v krásnom drevenom prevedení nesmie chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Nechajte sa pozvať na výborné capuccino alebo espresso! Balenie obsahuje kávovar, dva hrnčeky s lyžičkami, päť kapsúl na prípravu rôznych druhov kávy - lungo, cappuccino, latte macchiato, coffee a espresso.

  • Rozmery: 13 x 23 x 23 cm
  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Materíal: drevo
28,95 € (s DPH) 24,13 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchDetský kávovar na kapsule v krásnom drevenom prevedení nesmie chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Nechajte sa pozvať na výborné capuccino alebo espresso! Balenie obsahuje kávovar, dva hrnčeky s lyžičkami, päť kapsúl na prípravu rôznych druhov kávy - lungo, cappuccino, latte macchiato, coffee a espresso.

  • Rozmery: 13 x 23 x 23 cm
  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Materíal: drevo
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
7081LD
1 ks.

chat Komentáre (0)