Little Dutch Detský drevený Toustovač 7080LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Detský drevený Toustovač

Detský toastovač v krásnom drevenom prevedení je nevyhnutným doplnkom každej detskej kuchynky. Nechajte si od vášho dieťaťa pripraviť výborný toast so syrom! Balenie obsahuje drevený toastovač, tanier, nôž, dva plátky toastového chleba, maslo, plátok syra, vyprážané vajcia a poháre medu a marmelády.

  • Rozmery: 18 x 8 x 18 cm
  • Vhodné pre deti od 2 rokov
  • Materíal: drevo
26,95 € (s DPH) 22,46 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchDetský toastovač v krásnom drevenom prevedení je nevyhnutným doplnkom každej detskej kuchynky. Nechajte si od vášho dieťaťa pripraviť výborný toast so syrom! Balenie obsahuje drevený toastovač, tanier, nôž, dva plátky toastového chleba, maslo, plátok syra, vyprážané vajcia a poháre medu a marmelády.

  • Rozmery: 18 x 8 x 18 cm
  • Vhodné pre deti od 2 rokov
  • Materíal: drevo
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
7080LD
1 ks.

chat Komentáre (0)