Little Dutch Zmrzlinová sada Fresh Greens {PRODUCT_REFERENCE}-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
novinka

Little Dutch Zmrzlinová sada Fresh Greens

Zmrzlina patrí k letu as touto rozkošnou sadou si ju vaše deti vyrobia aj z piesku. Sadu štyri kornúty, naberačka na zmrzlinu a štyri formičky v tvare zmrzliny. Súprava je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.

  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov
8,29 € (s DPH) 8,29 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

Little DutchZmrzlina patrí k letu as touto rozkošnou sadou si ju vaše deti vyrobia aj z piesku. Sadu štyri kornúty, naberačka na zmrzlinu a štyri formičky v tvare zmrzliny. Súprava je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
2012406LD
2 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (121)