Spiegelburg Activity-Spirale Hündchen BabyGlück 14440-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Spiegelburg Activity-Spirale Hündchen BabyGlück

Roztomilá špirála psík z radu BabyGlück od Die Spiegelburg ponúka vášmu malému miláčikovi vzrušujúcu hru na dotyk a uchopenie.

Tento mimoriadne roztomilý psík vyzýva na dotyk, uchopenie a objavovanie a prebúdza zvedavosť najmenších, pričom hravou formou trénuje ich jemnú motoriku a stimuluje ich zmysel pre dotyk. Špirála z mäkkej, príjemnej zmesi bavlny a polyesteru sa dá ľahko roztiahnuť a pripevniť.

Obsahuje rôzne závesné figúrky vrátane hrkálky, pískatka a zrkadlovej fólie. Farebná výšivka robí z hračky skutočný pútač pozornosti - všade! Je to nádherný darček k narodeniu. Špirálu aktivít možno ľahko pripevniť na postieľku, kočík alebo dokonca na autosedačku, keď ste vonku.

Je ideálny aj na doma ako mobilná postieľka.

  • Rozmery: roztiahnuteľné 20-60 cm 
  • Materíal: 90 % polyester/10 % bavlna, výplň 100 % polyester
  • Odporúčaný vek: 0+ mes
24,95 € (s DPH) 20,79 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

BabyGlueck Roztomilá špirála psík z radu BabyGlück od Die Spiegelburg ponúka vášmu malému miláčikovi vzrušujúcu hru na dotyk a uchopenie. Tento mimoriadne roztomilý psík vyzýva na dotyk, uchopenie a objavovanie a prebúdza zvedavosť najmenších, pričom hravou formou trénuje ich jemnú motoriku a stimuluje ich zmysel pre dotyk.

Špirála z mäkkej, príjemnej zmesi bavlny a polyesteru sa dá ľahko roztiahnuť a pripevniť. Obsahuje rôzne závesné figúrky vrátane hrkálky, pískatka a zrkadlovej fólie. Farebná výšivka robí z hračky skutočný pútač pozornosti - všade! Je to nádherný darček k narodeniu. Špirálu aktivít možno ľahko pripevniť na postieľku, kočík alebo dokonca na autosedačku, keď ste vonku. Je ideálny aj na doma ako mobilná postieľka.

Rozmery: roztiahnuteľné 20-60 cm. Materíal: 90 % polyester/10 % bavlna, výplň 100 % polyester. Odporúčaný vek: 0+ mes.

BabyGlück - s láskou od samého začiatku!

Výrobky z BabyGlück kolekcie od nemeckej značky Spiegelburg sú navrhnuté pre bábätká s veľkým dôrazom na detail a sprevádzajú tých najmenších v ich prvých rokoch života. Plyšové zvieratká, mini hrkálky, hryzátkahudobné plyšové hračky a ďalšie hračky v nezameniteľnom dizajne BabyGlück na hranie, lásku a pohodlie sú krásnym nápadom na darček k narodeniu a krstu.
14440
0.09 kg
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (73)