Spiegelburg Box na desiatu Traktor BabyGlück 14842-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Spiegelburg Box na desiatu Traktor BabyGlück

Mini box na desiatu Traktor zo série BabyGlück od Spiegelburg je ideálny na cesty.

Na ceste do škôlky, do školy alebo na výlety ponúka priestor na malé občerstvenie a pochúťky alebo drobné predmety, ktoré by mali byť bezpečne zabalené. Plastový box na občerstvenie je univerzálny: či už na cumlíky, sušené mlieko alebo malé pochúťky, box je absolútnou nevyhnutnosťou pre mamičky a oteckov.

  • Rozmery: 9,5 x 6,5 x 9,5 cm
  • Hmotnosť: 25 g 
  • Krabička na desiatu neobsahuje BPA a možno ju umývať v umývačke riadu
2,95 € (s DPH) 2,46 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

BabyGlueck Mini box na desiatu Traktor zo série BabyGlück od Spiegelburg je ideálny na cesty. Na ceste do škôlky, do školy alebo na výlety ponúka priestor na malé občerstvenie a pochúťky alebo drobné predmety, ktoré by mali byť bezpečne zabalené. Plastový box na občerstvenie je univerzálny: či už na cumlíky, sušené mlieko alebo malé pochúťky, box je absolútnou nevyhnutnosťou pre mamičky a oteckov. Rozmery: 9,5 x 6,5 x 9,5 cm. Hmotnosť: 25 g. Krabička na desiatu neobsahuje BPA a možno ju umývať v umývačke riadu.

BabyGlück - s láskou od samého začiatku!

Výrobky z BabyGlück kolekcie od nemeckej značky Spiegelburg sú navrhnuté pre bábätká s veľkým dôrazom na detail a sprevádzajú tých najmenších v ich prvých rokoch života. Plyšové zvieratká, mini hrkálky, hryzátkahudobné plyšové hračky a ďalšie hračky v nezameniteľnom dizajne BabyGlück na hranie, lásku a pohodlie sú krásnym nápadom na darček k narodeniu a krstu.
14842
0.06 kg
2 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)