Spiegelburg Detský hrnček s uškom Sloník BabyGlück 14052-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Spiegelburg Detský hrnček s uškom Sloník BabyGlück

Hrnček zo série BabyGlück je obzvlášť chutný pre malých hostí pri stole!

Hrnček je vyrobený z pevného melamínu a vďaka silikónovému krúžku na spodnej strane bezpečne stojí na stole. Červené a modré slony zaručujú dobrú náladu a radosť pri popíjaní všetkých druhov nápojov. Praktický melamínový hrnček veľmi dobre padne do malých detských rúk.

  • Rozmery: cca 7 cm, Ø cca 8 cm
  • Materíal: melamin bez BPA
  • Možno umývať v umývačke riadu
  • Nie je vhodný do mikrovlnnej rúry
5,95 € (s DPH) 4,96 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

BabyGlueck Hrnček zo série BabyGlück je obzvlášť chutný pre malých hostí pri stole! Hrnček je vyrobený z pevného melamínu a vďaka silikónovému krúžku na spodnej strane bezpečne stojí na stole. Červené a modré slony zaručujú dobrú náladu a radosť pri popíjaní všetkých druhov nápojov. Praktický melamínový hrnček veľmi dobre padne do malých detských rúk. Rozmery: cca 7 cm, Ø cca 8 cm. Materíal: melamin bez BPA. Možno umývať v umývačke riadu. Nie je vhodný do mikrovlnnej rúry.

BabyGlück - s láskou od samého začiatku!

Výrobky z BabyGlück kolekcie od nemeckej značky Spiegelburg sú navrhnuté pre bábätká s veľkým dôrazom na detail a sprevádzajú tých najmenších v ich prvých rokoch života. Plyšové zvieratká, mini hrkálky, hryzátkahudobné plyšové hračky a ďalšie hračky v nezameniteľnom dizajne BabyGlück na hranie, lásku a pohodlie sú krásnym nápadom na darček k narodeniu a krstu.
14052
0.12 kg
2 ks.

chat Komentáre (0)