Spiegelburg Detský príbor BabyGlück 14718-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Spiegelburg Detský príbor BabyGlück

Sada príborov pre prvé kŕmenie z radu BabyGlück od Spiegelburg je krásnym darčekom na privítanie pre dieťatko alebo na krstiny a dodáva sa v krásnej darčekovej škatuľke! Trojdielna súprava príborov (vrátane lyžice, vidličky a noža) z nehrdzavejúcej ocele má ergonomické plastové rukoväte s potlačou roztomilého slona.

  • Rozmery: 10 x 3 x 15 cm
  • Hmotnosť : 102 g
  • Detský príbor je možné umývať v umývačke riadu
9,95 € (s DPH) 8,29 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

BabyGlueck Sada príborov pre prvé kŕmenie z radu BabyGlück od Spiegelburg je krásnym darčekom na privítanie pre dieťatko alebo na krstiny a dodáva sa v krásnej darčekovej škatuľke! Trojdielna súprava príborov (vrátane lyžice, vidličky a noža) z nehrdzavejúcej ocele má ergonomické plastové rukoväte s potlačou roztomilého slona. Rozmery: 10 x 3 x 15 cm. Hmotnosť : 102 g. Detský príbor je možné umývať v umývačke riadu.

BabyGlück - s láskou od samého začiatku!

Výrobky z BabyGlück kolekcie od nemeckej značky Spiegelburg sú navrhnuté pre bábätká s veľkým dôrazom na detail a sprevádzajú tých najmenších v ich prvých rokoch života. Plyšové zvieratká, mini hrkálky, hryzátkahudobné plyšové hračky a ďalšie hračky v nezameniteľnom dizajne BabyGlück na hranie, lásku a pohodlie sú krásnym nápadom na darček k narodeniu a krstu.
14718
0.10 kg
2 ks.

chat Komentáre (0)