Spiegelburg Drevený Zajačik na kolieskach BabyGlück 15820-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Spiegelburg Drevený Zajačik na kolieskach BabyGlück

Jednoduchý zajačik BabyGlück na tlačenie je bezpečná a ekologická hračka pre deti od približne 6 mesiacov.

S radosťou sa zapája do hravého chytania a prvých nežných pokusov o hryzenie najmenších. Zajačik má pružné silikónové kolieska. Bukové drevo použité na výrobu pochádza z udržateľného lesného hospodárstva.

  • Rozmery: cca 9 x 8 x 4 cm
  • Vyrobené z bukového dreva. Kolieska sú vyrobené zo silikónu, neobsahujú BPA
  • Povrch je možné utierať
10,95 € (s DPH) 9,13 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

BabyGlueck Jednoduchý zajačik BabyGlück na tlačenie je bezpečná a ekologická hračka pre deti od približne 6 mesiacov. S radosťou sa zapája do hravého chytania a prvých nežných pokusov o hryzenie najmenších. Zajačik má pružné silikónové kolieska. Bukové drevo použité na výrobu pochádza z udržateľného lesného hospodárstva.

Rozmery: cca 9 x 8 x 4 cm Vyrobené z bukového dreva. Kolieska sú vyrobené zo silikónu, neobsahujú BPA Povrch je možné utierať.

BabyGlück - s láskou od samého začiatku!

Výrobky z BabyGlück kolekcie od nemeckej značky Spiegelburg sú navrhnuté pre bábätká s veľkým dôrazom na detail a sprevádzajú tých najmenších v ich prvých rokoch života. Plyšové zvieratká, mini hrkálky, hryzátkahudobné plyšové hračky a ďalšie hračky v nezameniteľnom dizajne BabyGlück na hranie, lásku a pohodlie sú krásnym nápadom na darček k narodeniu a krstu.
15820
1 ks.

chat Komentáre (0)