Spiegelburg Lyžička Slon & Pes BabyGlück 90193-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Spiegelburg Lyžička Slon & Pes BabyGlück

S melamínovou lyžičkou BabyGlück sa každé jedlo stane veľkým potešením.

Učiť sa jesť je s robustnou detskou lyžičkou skvelá zábava! Roztomilá lyžička je k dispozícii v dvoch prevedeniach. Lyžička je veľmi pohodlná do malých detských rúk a váži len 12 g.

Detská lyžička z melamínu neobsahuje BPA a možno ju umývať v umývačke riadu. Pozor. Lyžica nie je vhodná do mikrovlnnej rúry.

  • Rozmery: 14 x 1 x 4 cm
  • Cena za 1 kus
1,95 € (s DPH) 1,63 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

BabyGlueck S melamínovou lyžičkou BabyGlück sa každé jedlo stane veľkým potešením. Učiť sa jesť je s robustnou detskou lyžičkou skvelá zábava! Roztomilá lyžička je k dispozícii v dvoch prevedeniach. Lyžička je veľmi pohodlná do malých detských rúk a váži len 12 g. Detská lyžička z melamínu neobsahuje BPA a možno ju umývať v umývačke riadu. Pozor. Lyžica nie je vhodná do mikrovlnnej rúry. Rozmery: 14 x 1 x 4 cm. Cena za 1 kus.

BabyGlück - s láskou od samého začiatku!

Výrobky z BabyGlück kolekcie od nemeckej značky Spiegelburg sú navrhnuté pre bábätká s veľkým dôrazom na detail a sprevádzajú tých najmenších v ich prvých rokoch života. Plyšové zvieratká, mini hrkálky, hryzátkahudobné plyšové hračky a ďalšie hračky v nezameniteľnom dizajne BabyGlück na hranie, lásku a pohodlie sú krásnym nápadom na darček k narodeniu a krstu.
90193
0.01 kg
3 ks.

chat Komentáre (0)