Spiegelburg Mojkáčik Sloník BabyGlück, modrý 13966-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Spiegelburg Mojkáčik Sloník BabyGlück, modrý

Mäkký a príjemný Mojkáčik Sloník z radu BabyGlück od spoločnosti Spiegelburg je ideálny na maznanie a lásku. Látka stimuluje zmysel pre dotyk dieťaťa a poskytuje dostatok bezpečia a pohodlia. Deka na maznanie sa rýchlo stane verným spoločníkom do ríše snov. Je to nádherný darček k narodeniu.

  • Rozmery: 25 x 31x 9 cm
  • Hmotnosť : 45 g
  • Vyrobené z 80 % polyesteru, 20 % bavlny, výplň 100 % polyester
  • Odporúčaný vek: od 0 mesiacov
15,95 € (s DPH) 13,29 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

BabyGlueck Mäkký a príjemný Mojkáčik Sloník z radu BabyGlück od spoločnosti Spiegelburg je ideálny na maznanie a lásku. Látka stimuluje zmysel pre dotyk dieťaťa a poskytuje dostatok bezpečia a pohodlia. Deka na maznanie sa rýchlo stane verným spoločníkom do ríše snov. Je to nádherný darček k narodeniu. Rozmery: 25 x 31x 9 cm. Hmotnosť : 45 g. Vyrobené z 80 % polyesteru, 20 % bavlny, výplň 100 % polyester. Odporúčaný vek: od 0 mesiacov.

BabyGlück - s láskou od samého začiatku!

Výrobky z BabyGlück kolekcie od nemeckej značky Spiegelburg sú navrhnuté pre bábätká s veľkým dôrazom na detail a sprevádzajú tých najmenších v ich prvých rokoch života. Plyšové zvieratká, mini hrkálky, hryzátkahudobné plyšové hračky a ďalšie hračky v nezameniteľnom dizajne BabyGlück na hranie, lásku a pohodlie sú krásnym nápadom na darček k narodeniu a krstu.
13966
0.04 kg
1 ks.

chat Komentáre (0)