Djeco Detské tetovačky Šťastné jar DJ09591-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Detské tetovačky Šťastné jar

Detské tetovačky Šťastné jar na tému jar: kvety, hmyz, vtáčiky, zvieratá, sa ľahko prilepia na telo a rovnako ľahko sa odlepia, sú odolné - na pokožke vydržia až týždeň. Sú bezpečné a nedráždia jemnú detskú pokožku. Výrobky Djeco sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov, odolnosťou, bezpečnosťou a originálnymi ilustráciami a farbami.

  • Odporúčaný vek: 3+
  • Obsah balenia: 2 hárky s tetovačkami
  • Rozmery balenia: 14,5 x 23 cm
4,13 € (s DPH) 4,13 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ09591
2 ks.

chat Komentáre (0)