Little Dutch Detské gumáky Kvety a motýle 1202LD-6
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Detské gumáky Kvety a motýle

Väčšina batoliat zbožňuje skákanie v kalužiach po daždi. S týmito krásnymi gumákmi s potlačou motívov z kolekcie Little Dutch Kvety a motýle zostanú nôžky vášho dieťaťa v suchu, pohodlie pri nosení zaistí protišmyková podrážka, textilná podšívka a vyberateľná stielka.

  • Veľkosť 24/25 je určená pre veľkosť chodidla cca 15 - 15,5 cm
  • Veľkosť 26/27 je určená pre veľkosť chodidla cca 16 - 16,8 cm
31,95 € (s DPH) 26,63 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchVäčšina batoliat zbožňuje skákanie v kalužiach po daždi. S týmito krásnymi gumákmi s potlačou motívov z kolekcie Little Dutch Kvety a motýle zostanú nôžky vášho dieťaťa v suchu, pohodlie pri nosení zaistí protišmyková podrážka, textilná podšívka a vyberateľná stielka.

Veľkosť 24/25 je určená pre veľkosť chodidla cca 15 – 15,5 cm. Veľkosť 26/27 je určená pre veľkosť chodidla cca 16 - 16,8 cm.

Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
1202LD
1 ks.

chat Komentáre (0)