Djeco Figúrky z chlpatých drôtikov Farebné chrobáčiky DJ08982-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Figúrky z chlpatých drôtikov Farebné chrobáčiky

Kreatívna sada na veľmi jednoduché prevliekanie a skladanie. Dieťa si vytvorí pestrofarebný hmyz s veľkými pohyblivými očami a chlpatými nôžkami. Ilustrované diely z tvrdého papiera s metalickým leskom spojí roztváracími cvočkami a cez diery prevlečie ženilkové drôtiky. Pre deti od 3 rokov.
14,54 € (s DPH) 14,54 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Aké milé hmyzie príšerky! Kreatívna sada na veľmi jednoduché prevliekanie a skladanie. Dieťa si vytvorí pestrofarebný hmyz s veľkými pohyblivými očami a chlpatými nôžkami. Ilustrované diely z tvrdého papiera s metalickým leskom (!) spojí roztváracími cvočkami a cez diery prevlečie ženilkové drôtiky. Diery sú dostatočne veľké, aby sa drôtiky pohodlne prevliekali. Aktivita sa dá opakovať: papier je tvrdý a odolný, cvočky aj drôtiky sa dajú vytiahnuť. Vyrobené z papiera a lepenky s ekologickým certifikátom FSC®. Kreatívne sady na prevliekanie a skladanie podporujú rozvoj koordinácie oko-ruka. Veľkou pridanou hodnotou sú hravé tvary a veselé pestré motívy.

  • Obsah: 5 hárkov z tvrdého papiera s vyrezanými ilustrovanými dielmi, 12 hrubých ženilkových drôtikov, 16 roztváracích cvočkov, 8 veľkých samolepiacich pohyblivých očí, 1 obrázkový návod
  • Odporúčaný vek: 3 - 6 rokov
  • Rozmery balenia: 23 x 23 x 4 cm
DJ08982
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (145)