Djeco Guma Fedora DD03534-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Guma Fedora

Táto štýlová guma s rozmermi 4 x 6 cm patrí do radu písacích potrieb Fedora. Zdobí ju roztomilá ilustrácia dievčatka medzi voňavými kvetmi a dokáže vymazať stopy po akejkoľvek ceruzke bez toho, aby sa olovo zotrelo o papier alebo rozmazalo. Keďže všetky výrobky Djeco sú certifikované a spĺňajú všetky normy kvality a bezpečnosti, neobsahujú žiadne toxické zložky, ktoré by mohli poškodiť zdravie detí.

Rozmery: 4 x 6 x 1,3 cm
Dizajn: Pierre Mornet
2,46 € (s DPH) 2,46 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DD03534
1 ks.

chat Komentáre (0)