Djeco Kreslenie krok za krokom Princezničky DJ08320-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Kreslenie krok za krokom Princezničky

Kreslenie krok za krokom Princezničky od francúzskeho výrobcu Djeco je vynikajúca sada, ktorá učí vaše dieťa kresliť. Vaše dieťa bude musieť reprodukovať obrázok na tabuli podľa karty s úlohami. Malá textilná handrička umožňuje vymazať obrázok z tabule a kresliť znova a znova.

Kreslenie krok za krokom Princezničky naučí vaše batoľa kresliť prvé obrázky, dieťa pochopí, ako preniesť obrázok, a naučí sa pracovať podľa pokynov. Pomocou tejto sady môžete nielen rozvíjať tvorivé schopnosti svojho dieťaťa, ale aj naučiť sa vidieť detaily, zopakovať si pojmy tvar a veľkosť, naučiť sa rozdeliť celok na zložky, obohatiť slovnú zásobu, hrať hry na pozornosť a premeniť jednoduchú hodinu kreslenia na nekonečnú zábavnú hru.

  • Sada obsahuje: 24 kariet s pokynmi krok za krokom, tabuľku na kreslenie, 1 fixku a handričku na vymazanie obrázka.
  • Pre deti vo veku 4-7 rokov
  • Rozmer 21,5 x 21,5 x 3 cm
12,45 € (s DPH) 10,38 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ08320
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (55)