Djeco Vyškrabovacie obrázky Učím sa o vozidlách DJ00040-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Vyškrabovacie obrázky Učím sa o vozidlách

Zábavná kreatívna sada 5 veľkých vyškrabovacích obrázkov od Djeco pre batoľatá. Pod čiernou vrstvou sa ukrývajú pestré ilustrácie zvieratiek vo vozidlách. Dieťa zvedavo odkryje časti obrázka vyškrabovaním veľkou drevenou škrabkou s oblým hrotom. Môže zoškrabať aj celú vrstvu a uvidí celý obrázok.
9,13 € (s DPH) 9,13 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Zábavná kreatívna sada 5 veľkých vyškrabovacích obrázkov pre batoľatá. Pod čiernou vrstvou sa ukrývajú pestré ilustrácie veselých zvieratiek v dopravných prostriedkoch: cestujúci v autobuse, krtko bagrista, zajko traktorista, ovca voziaca ovocie a zeleninu, mačky výletníčky. Dieťa odkryje časti obrázka vyškrabovaním veľkou drevenou škrabkou s oblým hrotom. Na veľkých obrázkoch je dosť miesta na vyškrabovanie. Vyškrabovanie podporuje predstavivosť a jemnú motoriku. Zvedavé dieťa môže zoškrabať aj celú vrstvu a uvidí celý obrázok. Sada je vhodná ako menší darček. Balenie sady je vyrobené z lepenky s ekologickým certifikátom FSC®.

  • Obsah: 5 veľkých obrázkov s čiernou vrstvou na vyškrabovanie, 1 veľká obojstranná drevená škrabka s oblým hrotom, 1 obrázkový návod.
  • Odporúčaný vek: 18+ mesiacov.
  • Rozmery obrázkov: 28 x 21 cm.
  • Rozmery balenia: 31 x 24 x 1 cm.
DJ00040
1 ks.

chat Komentáre (0)