Djeco Zatĺkačka dopravné prostriedky DJ06641-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Djeco Zatĺkačka dopravné prostriedky

Zatĺkačka dopravné prostriedky Djeco je originálna konštrukčná a kreatívna súprava pre deti od 4 rokov. Pomocou kladiva a klincov zostavte rôzne autá na základe príkladov z kariet alebo podľa vlastnej fantázie.

Zatĺkačka dopravné prostriedky Djeco je zábavná hra, ktorá rozvíja predstavivosť a jemnú motoriku a zároveň rozvíja priestorové myslenie, pozornosť a vytrvalosť. Vaše dieťa si určite užije vytváranie vlastných modelov áut z rôznych častí, ktoré pribíja na korkovú dosku pomocou kladiva a bezpečnostných klincov. V súprave sú aj karty, ktoré možno použiť na zostavenie rôznych typov áut.

  • Obsah: 24 ilustrovaných drevených dielov s dierkou na zatlčenie klinca, malé klince s oblou hlavičkou, korková pracovná podložka, drevené kladivko, 5 predlohových kariet, drevená škatuľa (balenie)
  • Odporúčaný vek: 4+ rokov
  • Rozmery balenia: 30 x 22,5 x 3,7 cm
25,38 € (s DPH) 25,38 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Djeco je známa francúzska značka, jeden z popredných výrobcov detského tovaru. Hlavnou myšlienkou značky je vytvoriť okolo dieťaťa harmonický, farebný svet, ktorý prispeje k rozvoju tvorivého potenciálu a estetického vkusu.

Výrobky Djeco sú zamerané predovšetkým na všestranný rozvoj detí. Všetky výrobky značky prechádzajú špeciálnou kontrolou psychológov a v prípade potreby sa ďalej vyvíjajú na základe ich odporúčaní. Djeco je kombináciou najkvalitnejšej tlače a materiálov s neobvyklou myšlienkou prevedenia, na ktorej sa podieľa viac ako 30 profesionálnych dizajnérov a umelcov, ktorí sa podieľajú na tvorbe hračiek a vzdelávacích hier. Hry Djeco sú zamerané aj na estetickú výchovu a rozvoj zmyslu detí pre krásu.
DJ06641
1 ks.

chat Komentáre (0)