Little Dutch Detský klobúk s UV filtrom Vintage Kytičky CL4040-01LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
novinka

Little Dutch Detský klobúk s UV filtrom Vintage Kytičky

Obojstranný slnečný klobúk s UV filtrom Vintage Kytičky od Little Dutch. Každý slnečný deň bude vďaka tejto farebnej čiapočke pre deti ešte krajší! Je obojstranný, takže sa dá perfektne zladiť ku každému stylingu. Má šnúrky na zaviazanie pod bradou dieťaťa, aby čiapočka nespadla z hlavy. Ideálne na prechádzky a dovolenky. Je perfektným doplnkom k ostatným textíliám z kolekcie Vintage Kytičky od Little Dutch. 

  • Veľkosť: 1 Vnútorný obvod: 50 cm
  • Veľkosť: 2 Vnútorný obvod: 52 cm
  • Materiál: Recyklovaný polyester Filter: UPF 50+
  • Návod na čistenie: Prať v práčke na 30 stupňov. Nežehliť. Nečistite na sucho. Nie v sušičke.
15,95 € (s DPH) 13,29 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

Little DutchObojstranný slnečný klobúk s UV filtrom Vintage Kytičky od Little Dutch. Každý slnečný deň bude vďaka tejto farebnej čiapočke pre deti ešte krajší! Je obojstranný, takže sa dá perfektne zladiť ku každému stylingu. Má šnúrky na zaviazanie pod bradou dieťaťa, aby čiapočka nespadla z hlavy. Ideálne na prechádzky a dovolenky. Je perfektným doplnkom k ostatným textíliám z kolekcie Vintage Kytičky od Little Dutch. 

  • Veľkosť: 1 Vnútorný obvod: 50 cm
  • Veľkosť: 2 Vnútorný obvod: 52 cm
  • Materiál: Recyklovaný polyester Filter: UPF 50+
  • Návod na čistenie: Prať v práčke na 30 stupňov. Nežehliť. Nečistite na sucho. Nie v sušičke.
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
CL4040-01LD
2 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (161)