Little Dutch Drevené vkladacie puzzle Farma 7158LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Drevené vkladacie puzzle Farma

Puzzle hra v drevenom prevedení s krásnymi obrázkami ponúka 6 rôznych vkladacích dielikov s témou života na farme. Hračka rozvíja zrak, jemnú motoriku aj hmat dieťaťa. Jednotlivé dieliky sú navrhnuté tak, aby boli ľahko uchopiteľné malými detskými ručičkami. Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek a doplnkov Little Dutch Farma.

  • Vyrobené z dreva certifikovaného FSC
  • Rozmery: 26 x 23,8 x 1 cm
  • Vhodné pre deti od 12 mesiacov
8,29 € (s DPH) 8,29 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchPuzzle hra v drevenom prevedení s krásnymi obrázkami ponúka 6 rôznych vkladacích dielikov s témou života na farme. Hračka rozvíja zrak, jemnú motoriku aj hmat dieťaťa. Jednotlivé dieliky sú navrhnuté tak, aby boli ľahko uchopiteľné malými detskými ručičkami. Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek a doplnkov Little Dutch Farma.

  • Vyrobené z dreva certifikovaného FSC
  • Rozmery: 26 x 23,8 x 1 cm
  • Vhodné pre deti od 12 mesiacov
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
7158LD
1 ks.

chat Komentáre (0)