Little Dutch Drevený Čajový set 7006LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Drevený Čajový set

Budeme piť čaj spoločne?

S touto rozkošnou drevenou čajovou súpravou môže vaša ratolesť podávať lahodné šálky čaju. S mliekom alebo cukrom, alebo plátkom citróna či vetvičkou mäty. Máte všetky ingrediencie pre zábavný čajový večer s priateľmi.

  • Materíal: drevo
  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • Rozmery: 27,4 x 17,9 x 9 cm
26,45 € (s DPH) 22,04 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchBudeme piť čaj spoločne? S touto rozkošnou drevenou čajovou súpravou môže vaša ratolesť podávať lahodné šálky čaju. S mliekom alebo cukrom, alebo plátkom citróna či vetvičkou mäty. Máte všetky ingrediencie pre zábavný čajový večer s priateľmi. Materíal: drevo. Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery: 27,4 x 17,9 x 9 cm.


Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
7006LD
1 ks.

chat Komentáre (0)