Little Dutch Drevený karavan 7098LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Drevený karavan

Karavan v kvalitnom drevenom prevedení má odnímateľnú strechu, aby bolo možné dovnútra posadiť celú rodinu, kufor a zásoby jedla na víkend. Surf sa pripevní na strechu a víkend pri mori môže začať! Obsah balenia: karavan, 4 figúrky, kufor, taška s jedlom a surf.

  • Rozmery: 22,5 x 10,5 x 12,5 cm
  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov
23,29 € (s DPH) 23,29 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchKaravan v kvalitnom drevenom prevedení má odnímateľnú strechu, aby bolo možné dovnútra posadiť celú rodinu, kufor a zásoby jedla na víkend. Surf sa pripevní na strechu a víkend pri mori môže začať! Obsah balenia: karavan, 4 figúrky, kufor, taška s jedlom a surf.

  • Rozmery: 22,5 x 10,5 x 12,5 cm
  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov

Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
7098LD
1 ks.

chat Komentáre (0)