Little Dutch Hračka do vody Vedierka Husa 2006058LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Hračka do vody Vedierka Husa

Štyri malé vedierka s držadlom sú krásnym doplnkom do kúpeľa, s ktorým sa kúpanie stane ešte zábavnejšou aktivitou.

Sú skvelé na prelievanie vody, ale aj na stavanie a búranie veže pri hraní na suchu. Vedierka v jemných pastelových farbách zdobia krásne ilustrácie zo života husi a jej kamarátov.

  • Rozmery: 7 x 8 cm
  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov
  • Materíal: plast
25,95 € (s DPH) 21,63 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchŠtyri malé vedierka s držadlom sú krásnym doplnkom do kúpeľa, s ktorým sa kúpanie stane ešte zábavnejšou aktivitou. Sú skvelé na prelievanie vody, ale aj na stavanie a búranie veže pri hraní na suchu. Vedierka v jemných pastelových farbách zdobia krásne ilustrácie zo života husi a jej kamarátov. Rozmery: 7 x 8 cm. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Materíal: plast.

Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
2006058LD
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (52)