Spiegelburg Moja prvá bábika BabyGlück, ružová 93999-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Spiegelburg Moja prvá bábika BabyGlück, ružová

Plyšová bábika Spiegelburg Baby Glück určite poteší vašu princeznú a bude sa s ňou rada hrať. Bábika je vyrobená z mäkkého vyšívaného plyšu. Vyrobené z bezpečných materiálov. Bábika má veľmi milú a roztomilú tvár. Ak sa bábika zašpiní alebo zapráši, môžete ju vyprať v práčke pri 30 stupňoch.

  • Veľkosť: 16 cm
  • Odporúčaný vek: od 0 mesiacov
12,04 € (s DPH) 12,04 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

BabyGlueck Plyšová bábika Spiegelburg Baby Gluck určite poteší vašu princeznú a bude sa s ňou rada hrať. Bábika je vyrobená z mäkkého vyšívaného plyšu. Vyrobené z bezpečných materiálov. Bábika má veľmi milú a roztomilú tvár. Ak sa bábika zašpiní alebo zapráši, môžete ju vyprať v práčke pri 30 stupňoch. Veľkosť: 16 cm. Odporúčaný vek: od 0 mesiacov.

BabyGlück - s láskou od samého začiatku!

Výrobky z BabyGlück kolekcie od nemeckej značky Spiegelburg sú navrhnuté pre bábätká s veľkým dôrazom na detail a sprevádzajú tých najmenších v ich prvých rokoch života. Plyšové zvieratká, mini hrkálky, hryzátkahudobné plyšové hračky a ďalšie hračky v nezameniteľnom dizajne BabyGlück na hranie, lásku a pohodlie sú krásnym nápadom na darček k narodeniu a krstu.
93999
0.11 kg
2 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)