Spiegelburg Krabbeldecke mit Spielelemente 14501-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Spiegelburg Krabbeldecke mit Spielelemente

Táto dekoratívna a univerzálna detská deka zo série Baby Glück s výšivkami a aplikáciami je veľmi krásnym darčekom k narodeniu alebo krstu. Mnohé dotykové a hracie prvky sú pre najmenších veľkou zábavou - je tu čo objavovať a skúmať.... praskajú, vŕzgajú, hrkajú, pozerajú sa na seba do zrkadla.

  • Odporúčaný vek: od 0 mesiacov
  • Rozmery: približne 100 x 100 cm
  • Materiál: 85 % polyester/15 % bavlna, výplň 100 % polyester
83,29 € (s DPH) 83,29 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

BabyGlueck Táto dekoratívna a univerzálna detská deka zo série Baby Glück s výšivkami a aplikáciami je veľmi krásnym darčekom k narodeniu alebo krstu. Mnohé dotykové a hracie prvky sú pre najmenších veľkou zábavou - je tu čo objavovať a skúmať.... praskajú, vŕzgajú, hrkajú, pozerajú sa na seba do zrkadla. Odporúčaný vek: od 0 mesiacov. Rozmery: približne 100 x 100 cm. Materiál: 85 % polyester/15 % bavlna, výplň 100 % polyester.

BabyGlück - s láskou od samého začiatku!

Výrobky z BabyGlück kolekcie od nemeckej značky Spiegelburg sú navrhnuté pre bábätká s veľkým dôrazom na detail a sprevádzajú tých najmenších v ich prvých rokoch života. Plyšové zvieratká, mini hrkálky, hryzátkahudobné plyšové hračky a ďalšie hračky v nezameniteľnom dizajne BabyGlück na hranie, lásku a pohodlie sú krásnym nápadom na darček k narodeniu a krstu.
14501
0.96 kg
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (48)