Tatrasvit Detské pančušky na traky, modrá stredná {PRODUCT_REFERENCE}-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
novinka

Tatrasvit Detské pančušky na traky, modrá stredná

DUCIKA detské rebrované pančuchy na traky 100% bavlna to najlepšie pre tých najdôležitejších. Najpredávanejšie detské pančuchové nohavice s tráčikmi pre malých lezúňov a objaviteľov. Kam pôjdu vaši drobčekovia, tam pôjdu aj ich pančušky, ktoré vďaka mäkkým a poddajným tráčikom držia na detskom telíčku a svojim mäkkým bavlneným zložením zabezpečia deťom pocit pohodlia a tepla. Chrbátik ostane zakrytý a citlivá detská pokožka ocení najmä stopercentné bavlnené zloženie výrobku. Vhodné aj pre deti, ktoré nechcú spať v pyžamku.

  • zloženie: 100% Bavlna
  • rebrovaný úplet
  • traky
8,95 € (s DPH) 7,46 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

TatrasvitDUCIKA detské pančuchové nohavice s trakmi zo 100% bavlny vyrábané s tradíciou od roku 1957 sú určené pre našich najmenších a pre detičky, ktoré majú problém s atopickým ekzémom. Vďaka mäkkým a poddajným trakom skvele držia na detskom telíčku, chrbátik ostane zakrytý a citlivá detská pokožka ocení najmä stopercentné bavlnené zloženie výrobku. Vhodné aj pre deti, ktoré nechcú spať v pyžamku.

Bavlna je hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe textilných výrobkov. Vyznačuje sa vhodnou pevnosťou a dobrými tepelno-izolačnými schopnosťami. Mäkká príjemná surovina rastlinného pôvodu so schopnosťou dobre prijímať farbivá.

Výhodou 100% bavlneného zloženia pančušiek DUCIKA je skutočnosť, že sú vhodné pre všetky detičky - keďže ide o prírodný materiál, výborne ich znášajú aj alergici a deti s atopickým ekzémom – pokožku nedráždia a sú príjemné na dotyk. Materiál má certifikát OEKO-TEX® Standard 100 - 1 triedy, takže sú vhodné aj pre novorodencov a kojencov. Netlačia, strih v sedovej časti sa prispôsobí plienočke a vyšší strih v pásovej časti v kombinácii s mierne elastickými trakmi zaručia, že bábätko či lezúň budú mať chrbátik stále v teple.

Starostlivosť o pančušky je viac než jednoduchá - perte v práčke pri maximálnej teplote 40°C, nepoužívajte aviváž, nebieľte a sušte klasicky na vzduchu obrátené vnútornou stranou nahor - ak by sa vám do nich oprelo počas sušenia slniečko, nenarobí šarapatu na vláknach a farbe.
504UJ
1 ks.

chat Komentáre (0)