Little Dutch Plyšové kočky Námornícky záliv 8616LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Plyšové kočky Námornícky záliv

Premeňte čas strávený na brušku na hravé dobrodružstvo s touto sadou mäkkých kociek s aktivitami.

Táto sada má motív inšpirovaný prístavom a skladá sa zo štyroch rôznych kociek. Každá z nich je zdobená farebnými štítkami, textúrami a potlačami, ktoré podporujú zmyslovú hru. Vaše bábätko pri hre objaví aj zvoniaci zvonček, zrkadlo a hrkajúci zvuk.

  • Rozmery: 17x17x8 cm
  • Vyrobené z mäkkého plyšu
  • Vhodné od narodenia
19,96 € (s DPH) 19,96 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchPremeňte čas strávený na brušku na hravé dobrodružstvo s touto sadou mäkkých kociek s aktivitami.

Táto sada má motív inšpirovaný prístavom a skladá sa zo štyroch rôznych kociek. Každá z nich je zdobená farebnými štítkami, textúrami a potlačami, ktoré podporujú zmyslovú hru. Vaše bábätko pri hre objaví aj zvoniaci zvonček, zrkadlo a hrkajúci zvuk. Rozmery: 17x17x8 cm. Vyrobené z mäkkého plyšu. Vhodné od narodenia.

Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
8616LD
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (40)