Asi Bábika bábätko Koke 36cm, v jahodových šatách 0405760-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Asi Bábika bábätko Koke 36cm, v jahodových šatách

• Hmotnosť: 480 g
• Veľkosť: 36 cm
• Telíčko: Látkové
•Farba vlasov: bez vlasov
• Oči: nežmurkajúce

Očarujúca bábika Koke vás očarí na prvý pohľad!

Bábika je vysoká 36 cm a váži len 480 g. Telo je z mäkkého polyesterového vlákna, nohy, ruky a hlava sú vyrobené z kvalitného prémiového vinylu, všetky záhyby na rukách a nohách sú detailne prepracované, malé prsty s nechtovou platničkou, farba vinylu je podobná prirodzenej farbe kože.

Bábika je oblečená v jahodovo-biele šaty s hviezdami a čiapku.

Obsahuje fľašu.

Balenie: značková darčeková krabička ASI.
56,95 € (s DPH) 47,46 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

Asi je slávna španielska značka bábik, ktorá bola založená v roku 1942.

Všetky výrobky ASI sa vyrábajú v Španielsku v súlade so všetkými európskymi normami kvality. Neobsahujú ftaláty! ASI je slávna španielska značka bábik, ktorá bola založená v roku 1942.

Spanielske bábiky ASI sa vyrábajú v meste Onil v provincii Alicante. Pri výrobe bábik sa osobitná pozornosť venuje kvalite použitých materiálov. V tejto veci sa vedenie spoločnosti drží tradičného prístupu a používa iba časovo testované, ekologické a vysoko kvalitné materiály bez pridania arómy. Preto kvalita bábik ASI spĺňa vysoké, európske štandardy a je potvrdená európskymi certifikátmi.

Bábiky vyrobeny z vinylu. Niektoré z nich majú látkové telo pre ešte väčšiu mobilitu. Ak ide o bábiku s vlasmi sú všívané po celej hlave a dajú sa česať a vyzerajú veľmi prirodzene. Bábkoví majstri ASI sa snažia vytvárať krásne a zároveň neskutočne realistické bábiky ako živé. A v širokej ponuke je aj bábika chlapček, a bábika bábätko či babika s prislusenstvom. Takisto si môžete dokúpiť rôzne oblečenie pre bábiky a doplnky.

Bábiky ASI je najlepší darček pre dievčatá.

0405760
3 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (33)