Asi Bábika Vianočný škriatok Bomboncín 20cm 0119956-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Asi Bábika Vianočný škriatok Bomboncín 20cm

  • výška bábiky 20cm
  • má vinylovú hlavu a telo, implantované vlasy
  • šedé oči
  • vyrobena v Španielsku s najvyššou kvalitou výroby
  • neobsahuje ftaláty a je v súlade s európskym štandardom
  • odporúčané pre deti od 3 rokov

Rozkošný škriatok z kolekcie ASI poslúži ako krásny a nezabudnuteľný sviatočný darček pre dievčatá všetkých vekových kategórií. Je vhodný nielen na hranie, ale poslúži aj ako skvelý doplnok každého interiéru.

Bábika je vyrobená z kvalitného vinylu a dá sa kúpať. Vlasy sú blízke prírodným, husto prešité po celej hlave a možno ich umývať šampónom.

Bábika má slávnostné oblečenie - zelené pončo, bielu šatku, dotvára obraz Vianočná čiapka.

Balenie: značková darčeková krabička ASI.
23,95 € (s DPH) 19,96 € (bez DPH)
s DPH Ddoručíme do 24 hodín
check Na sklade

Popis

Asi je slávna španielska značka bábik, ktorá bola založená v roku 1942.

Všetky výrobky ASI sa vyrábajú v Španielsku v súlade so všetkými európskymi normami kvality. Neobsahujú ftaláty! ASI je slávna španielska značka bábik, ktorá bola založená v roku 1942.

Spanielske bábiky ASI sa vyrábajú v meste Onil v provincii Alicante. Pri výrobe bábik sa osobitná pozornosť venuje kvalite použitých materiálov. V tejto veci sa vedenie spoločnosti drží tradičného prístupu a používa iba časovo testované, ekologické a vysoko kvalitné materiály bez pridania arómy. Preto kvalita bábik ASI spĺňa vysoké, európske štandardy a je potvrdená európskymi certifikátmi.

Bábiky vyrobeny z vinylu. Niektoré z nich majú látkové telo pre ešte väčšiu mobilitu. Ak ide o bábiku s vlasmi sú všívané po celej hlave a dajú sa česať a vyzerajú veľmi prirodzene. Bábkoví majstri ASI sa snažia vytvárať krásne a zároveň neskutočne realistické bábiky ako živé. A v širokej ponuke je aj bábika chlapček, a bábika bábätko či babika s prislusenstvom. Takisto si môžete dokúpiť rôzne oblečenie pre bábiky a doplnky.

Bábiky ASI je najlepší darček pre dievčatá.

0119956
3 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (35)