Little Dutch Hrkálka kvetina Farma 8820LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Hrkálka kvetina Farma

Little Dutch Hrkálka kvetina Farma Plyšový hrkajúci kvietok so šuštiacimi okvetnými lístkami má tvar pre jednoduché uchopenie detskými ručičkami. Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek Little Dutch Farma.

  • Rozmery: 17 x 14 x 14 cm
  • Vhodné od narodenia
7,88 € (s DPH) 7,88 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchLittle Dutch Hrkálka kvetina Farma Plyšový hrkajúci kvietok so šuštiacimi okvetnými lístkami má tvar pre jednoduché uchopenie detskými ručičkami. Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek Little Dutch Farma.


  • Rozmery: 17 x 14 x 14 cm
  • Vhodné od narodenia
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
8820LD
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (32)