Little Dutch Hrkálka na ruku Námornícky záliv 8624LD-2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Hrkálka na ruku Námornícky záliv

Little Dutch Hrkálka na ruku Námornícky záliv.

Mäkkú hrkálka s rozkošnou čajkou ľahko pripevníte na ruku dieťaťa s pomocou úchytu na suchý zips. Hračka z jemného plyšového materiálu hrká, šuští a láka dieťa na skúmanie. Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek Little Dutch Námornícky záliv.

  • Rozmery: 17 x 7 x 6 cm
  • Vhodné pre deti od narodenia
7,88 € (s DPH) 7,88 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchLittle Dutch Hrkálka na ruku Námornícky záliv.

Mäkkú hrkálka s rozkošnou čajkou ľahko pripevníte na ruku dieťaťa s pomocou úchytu na suchý zips. Hračka z jemného plyšového materiálu hrká, šuští a láka dieťa na skúmanie. Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek Little Dutch Námornícky záliv.  • Rozmery: 17 x 7 x 6 cm
  • Vhodné pre deti od narodenia
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
8624LD
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (32)