Asi Bábika v modrom kostýme Bomboncín 20cm 0114021-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Asi Bábika v modrom kostýme Bomboncín 20cm

  • výška bábiky 20cm
  • má vinylovú hlavu a telo, implantované vlasy
  • šedé oči
  • vyrobena v Španielsku s najvyššou kvalitou výroby
  • neobsahuje ftaláty a sú v súlade s európskym štandardom
  • nevhodné pre deti do 3 rokov

Rozkošná bábika z kolekcie ASI poslúži ako nádherný a nezabudnuteľný darček na sviatky pre dievčatá všetkých vekových kategórií. Je vhodná nielen na hranie, ale poslúži aj ako krásny doplnok každého interiéru.

Bábika je vyrobená z vinylu prvotriednej kvality a môže sa kúpať. Vlasy sú blízke prírodným, husto prešité po celej hlave a možno ich umývať šampónom.

Na sebe má teplý modrý sveter, sivé nohavice a klobúk s bambulou.

Balená v darčekovej krabičke značky ASI.
23,29 € (s DPH) 23,29 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Asi je slávna španielska značka bábik, ktorá bola založená v roku 1942.

Bábiky Asi sa vyrábajú v meste Onil v provincii Alicante. Pri výrobe bábik sa osobitná pozornosť venuje kvalite použitých materiálov. V tejto veci sa vedenie spoločnosti drží tradičného prístupu a používa iba časovo testované, ekologické a vysoko kvalitné materiály bez pridania arómy. Preto kvalita bábik ASI spĺňa vysoké, európske štandardy a je potvrdená európskymi certifikátmi. Bábiky vyrobeny z vinylu. Niektoré z nich majú látkové telo pre ešte väčšiu mobilitu. Ak ide o bábiku s vlasmi sú všívané po celej hlave a dajú sa česať a vyzerajú veľmi prirodzene. Bábkoví majstri ASI sa snažia vytvárať krásne a zároveň neskutočne realistické bábiky ako živé. A v širokej ponuke je aj bábika chlapček, a bábika bábätko či babika s prislusenstvom. Takisto si môžete dokúpiť rôzne oblečenie pre bábiky a doplnky. Bábiky ASI je najlepší darček pre dievčatá.

0114021
0.40 kg
1 ks.

chat Komentáre (0)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (29)