Little Dutch Reťaz na autosedačku Farma 8811LD-1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Little Dutch Reťaz na autosedačku Farma

Little Dutch Reťaz na autosedačku Farma Štyri zavesené plyšové hračky v podobe sliepočky, ovčeky, slnečnice a domčeka zabavia vaše bábätko na cestách v autosedačke či kočíku. Jednotlivé hračky pri skúmaní detskými ručičkami hrkajú, po stlačení pískajú a šuštia. Hračky stimulujú koordináciu ruka/oko dieťaťa. Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek Little Dutch Farma.

  • Rozmery: 35 x 14 x 8 cm
  • Vhodné pre deti od narodenia
16,63 € (s DPH) 16,63 € (bez DPH)
Ddoručíme do 24 hodín
warning Posledné kusy na sklade

Popis

Little DutchLittle Dutch Reťaz na autosedačku Farma Štyri zavesené plyšové hračky v podobe sliepočky, ovčeky, slnečnice a domčeka zabavia vaše bábätko na cestách v autosedačke či kočíku. Jednotlivé hračky pri skúmaní detskými ručičkami hrkajú, po stlačení pískajú a šuštia. Hračky stimulujú koordináciu ruka/oko dieťaťa. Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek Little Dutch Farma.

  • Rozmery: 35 x 14 x 8 cm
  • Vhodné pre deti od narodenia
Little Dutch je módna značka z Holandska, ktorá ponúka hravé a pekné vybavenie do detských izieb. Výrobky značky Little Dutch sú vysoko kvalitné, vhodné pre deti a v tých najkrajších trendových farbách. Každý si tu nájde niečo pre seba!

Little Dutch sa rád inšpiruje bezpodmienečnou láskou, ktorú ako rodič prechovávate k svojmu dieťatku. Táto láska je základom kolekcií a odráža sa v každom výrobku. Od mäkkého textilu a vzdelávacích hračiek až po krásne drevené hračky a doplnky na výzdobu detskej izby. Vďaka atraktívnym textúram, hravým farbám a atraktívnym vzorom sa každý deň stane novým dobrodružstvom.
8811LD
1 ks.

chat Komentáre (0)